Wypełnianie ust kwasem hialuronowym jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych ostatnich lat. Właściwości kwasu hialuronowego są niezwykle szerokie, dlatego jest on wykorzystywany głównie w celu zniwelowania asymetrii ust, poprawienia napięcia skóry, nawilżenia, czy uwydatnienia czerwieni wargowej. Dowiedz się, jakie wady i zalety ma powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy i jego wykorzystanie w zabiegach tego typu

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w organizmach związkiem. U człowieka kwas występuje m.in. w ciele szklistym oka, tkance łącznej. Cząsteczki kwasu hialuronowego mają doskonałą zdolność wiązania wody. Z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego w organizmie, a tym samym poziom nawilżenia skóry, kobiety chętnie korzystają z zabiegów powiększania ust z użyciem kwasu.

Skuteczność kwasu hialuronowego w modelowaniu ust

Kwas hialuronowy zyskał sławę dzięki wszechstronności, wysokiej skuteczności i bezpieczeństwu w regularnym stosowaniu. Łatwo się go podaje i w szybki sposób można go usunąć, jeśli efekt nie będzie satysfakcjonujący. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że efekt zastosowania widać od razu. Nie jest niestety trwały i zabiegi trzeba powtarzać regularnie. Świetnie nadaje się do wypełniania ust, ponieważ jego efekty utrzymują się stosunkowo długo oraz są bezpieczne i naturalnie wyglądające.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...